Aby tělo nebolelo

VODA
POHYB
ZDRAVÍ

Vyhledat

 

Často kladené otázky
 

  • Je péče u Vás hrazená pojišťovnou?

Péče v našem zařízení není hrazena zdravotními pojišťovnami. Naší snahou je poskytovat nadstandartní služby v rozsahu, který zdravotní pojišťovny nehradí.

 

  • Proč si mám vybrat  Vaše zařízení?

Současný systém zdravotnictví a placení zdravotní péče nutí zdravotnická zařízení, aby se orientovala na kvantitu poskytnutých úkonů. Bohužel k tomu často dochází na úkor kvality poskytované péče a už vůbec se nehodnotí výsledek. V tomto systému se pak pacient stává jen číslem výkazu pro pojišťovnu. Opakovaně dochází na rehabilitaci bez valného výsledku. Naším cílem je především spokojený klient. Nemusíme se nechat omezovat diktátem pojišťoven a soustředíme se především na výsledek, kterým je odstranění Vašich obtíží.

 

  • Proč terapie trvá 60 minut, když jinde docházím na 30minut terapie?

Zdravotní pojišťovny proplácejí pouze 30 minut terapie (vstupní vyšetření 60 minut), proto většina zařízení poskytuje terapie právě v tomto rozsahu. Pokud je 30 minut na celou terapii, prvních a posledních 5 minut strávíte svlékáním a oblékáním, dalších 5 minut bude terapeut zjišťovat změny ve Vašem zdravotním stavu a 5 minut potrvá než provede alespoň elementrární kontrolní vyšetření a zhodnotí jak jste prováděli domácí cvičení. Na vlastní terapii zbyde tak 10 minut a to je podle nás opravdu málo.

 

 

 
 

Estetická rázová vlna X WAVE za cenu, kterou jinde nenajdete!

Extrémně účinné řešení pro odstranění celulitidy, redukci strii, vyhlazení jizev a celkové omlazení pokožky. Po ošetření bude Vaše pokožka hladší, pružnější a pevnější.

Dárkový poukaz

Ukažte svým blízkým, že Vám není lhostejné jejich zdraví. Udělejte jim radost a překvapte je dárkovým poukazem.

Facebook