Aby tělo nebolelo

VODA
POHYB
ZDRAVÍ

Vyhledat

 

Masáž lávovými kameny

Co to je?

Masáž lávovými kameny v sobě spojuje to nejlepší, co můžete od masáže očekávat. K dosažení maximální relaxace těla i mysli kombinuje tahy speciálními nahřátými kameny a hmaty havajské masáže "LOMI LOMI".

Teplo, které sálá z kamenů, prohřívá pokožku, svaly i šlachy a zlepšuje jejich uvolnění. Zlepšuje také vstřebávání vysoce kvalitního kokosového oleje, který je k masáži používán.

Havajská masáž "LOMI LOMI" je vyjímečná svým provedením, při kterém jsou k masáži používány nejen prsty a dlaně, ale také předloktí a lokty. Přesto se není třeba bát velkého tlaku, nebo bolesti. Naopak, v překladu LOMI LOMI znamená milující ruce a podle toho také masáž probíhá.

Kombinace nahřátí kameny, speciálních hmatů a lehké vůně kokosového oleje maximálně zrelaxuje nejen Vaše tělo, ale také Vaši mysl.

 

K čemu je to dobré?

Teplo z kamenů proniká přes pokožku do hluboko uložených vrstev tkáně a zahřívá je. Zlepšuje prokrvení, zrychluje látkovou výměnu,  stimuluje lymfatický systém a  především relaxuje svaly a šlachy.

Příjemný pocit zahřátí také působí relaxačně na psychiku a tím ještě více snižuje napětí svalů.

Proto je možné se, i jemnými hmaty jaké jsou používány při masáži LOMI LOMI, dostat daleko hlouběji než při běžné masáži a důkladně promasírovat i hluboko uložené svaly a šlachy bez pocitu nepříjemného, nebo bolestivého tlaku.

Účinky masáže lávovými kameny:

  • hloubkové prohřátí
  • lepší prokrvení pokožky a vstřebávání oleje
  • stimulace krevního a lymfatického oběhu
  • uvolnění ztuhlých a bolavých svalů a kloubů
  • navození příjemného pocitu relaxace těla i mysli

 

Jak to probíhá?

 Stejně jako před každou masáží v našem zařízení se Vás terapeut vyptá na případné potíže, nebo bolestivá místa na Vašem těle a masáž pak přizpůsobí Vašemu okamžitému stavu. Každá masáž je tak originál, který je "šitý" přímo Vám na míru.

Po ulehnutí na vyhřívané masážní lůžko Vám terapeut na pokožku nanese nahřátý vysoce kvalitní kokosový olej a v pomalém rytmu začne masírovat Vaše tělo příjemně nahřátými speciálními kameny se sametově hladkým povrchem. Terapeut nejprve teplotu kamenů zkouší na svém zápěstí, takže nemůže dojít k popálení klienta

Po prohřátí masírované části těla následuje masáž jemnými a plynulými hmaty havajské masáže LOMI LOMI, které však důkladně promasírují i v hloubce uložené svaly.

Právě kombinace nahřátí kameny a speciálních hmatů, která navozuje maximální uvolnění, umožňuje dostat se do hluboko uložených vrstev svalů.

 

Masáž lávovými kameny probíhá v naší nově upravené relaxační místnosti. Při tlumeném osvětlení a za zvuku relaxační hudby. Pro maximalizaci účinků používáme vyhřívané lehátko a nemasírované části těla zakrýváme ručníky, nebo dekou.

 

 
 

Estetická rázová vlna X WAVE za cenu, kterou jinde nenajdete!

Extrémně účinné řešení pro odstranění celulitidy, redukci strii, vyhlazení jizev a celkové omlazení pokožky. Po ošetření bude Vaše pokožka hladší, pružnější a pevnější.

Dárkový poukaz

Ukažte svým blízkým, že Vám není lhostejné jejich zdraví. Udělejte jim radost a překvapte je dárkovým poukazem.

Facebook