Aby tělo nebolelo

VODA
POHYB
ZDRAVÍ

Vyhledat

 

 

Poskytuji komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace, regenerace a relaxace. Zabývám se především prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu, ale pomůžu Vám i při volbě vhodné pohybové aktivity, výběru pomůcek nebo úpravě pracovního prostředí. Nabízím specializovanou terapii vozíčkářům, pacientům po operacích a úrazech, ale i sportovcům.

 

Ve své práci používám jak metody klasické a léty ověřené, tak metody podle nejnovějších světových trendů. V zájmu co nejlepších výsledků terapie využívám metody podložené medicínskými výzkumy (Evidence Based Medicine) a špičkovou zdravotnickou techniku (rázová vlna X WAVE firmy BTL).

 

Mým cílem je především předcházet vzniku svalové nerovnováhy, bolestí a onemocnění, návrat k Vašemu původnímu zdravotnímu stavu nebo alespoň zmenšení dopadu onemocnění na kvalitu Vašeho života. Jestliže trpíte potížemi následkem úrazu, chronickými bolestmi nebo jste ve stresu z přepracování, pak jste na tom správném místě, kde Vás podobných obtíží zbavím příjemnou a přirozenou cestou.

 

Svým klientům nabízím příjemné prostředí, individuální přístup a profesionální jednání.

 
 

Estetická rázová vlna X WAVE za cenu, kterou jinde nenajdete!

Extrémně účinné řešení pro odstranění celulitidy, redukci strii, vyhlazení jizev a celkové omlazení pokožky. Po ošetření bude Vaše pokožka hladší, pružnější a pevnější.

Dárkový poukaz

Ukažte svým blízkým, že Vám není lhostejné jejich zdraví. Udělejte jim radost a překvapte je dárkovým poukazem.

Facebook